pl
AAA
pl
AAA

#BiegamDobrze z PAHpowrót

Bieganie daje Ci siłę? Podziel się nią z innymi!

BIEGAJ W MARATONACH I ZBIERAJ PIENIĄDZE NA POLSKĄ AKCJĘ HUMANITARNĄ. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! 

Weź udział w 43. Maratonie Warszawskim, załóż własną zbiórkę i zachęć znajomych do wspólnego zbierania na dostęp do wody dla potrzebujących. Bieg już 26 września!

 zarejestruj się na bieg i wybierz PAH

→ dołącz do grupy biegaczy charytatywnych PAH na Facebooku

Biegnąc w Maratonie Warszawskim otrzymujesz:

  • pakiet startowy biegu,
  • pakiet biegacza PAH, który pozwoli Ci wyróżnić się spośród biegaczy,
  • wyjątkowy  numer startowy akcji #BiegamDobrze z logo PAH.

Chcę pobiec – jak to zrobić?

KROK 1: ZAREJESTRUJ SIĘ! > wybierz ścieżkę charytatywną i Polską Akcję Humanitarną. Podczas rejestracji założysz profil swojej zbiórki, za którego pośrednictwem Twoi znajomi, rodzina, sąsiedzi czy inni biegacze będą mogli wpłacać środki i wspierać Twój udział w półmaratonie.

KROK 2: Powiedz wszystkim, że bierzesz udział w akcji #BiegamDobrze. Porozmawiaj, wyślij e-mail, wrzuć post na FB i zachęć do wpłaty pieniędzy na Twój cel. Możesz, też postawić przed sobą wyzwanie, które podejmiesz, jeżeli licznik Twojej zbiórki przekroczy określoną przez Ciebie kwotę. Wprowadź do swojej akcji element zabawy i wciągnij w nią znajomych.

KROK 3: Kiedy licznik na Twojej stronie przekroczy 450 zł, środki zasilą konto Polskiej Akcji Humanitarnej, a Ty otrzymasz od nas numer startowy. Na zebranie środków i zagwarantowanie sobie startu masz czas do 12 maja 2021. Po tym terminie pakiety będą dostępne aż do osiągnięcia limitu 3000 uczestników, więc warto się pospieszyć! Swoją zbiórkę możesz prowadzić dalej – aż do 6 października. A my dołożymy starań, abyś od startu do mety czuł, że Twój bieg to znacznie więcej niż tylko udział w zawodach.

Jeśli do wyznaczonego terminu nie uzbierasz minimalnej kwoty – zebrane do tej pory środki zostaną przekazane Polskiej Akcji Humanitarnej, a Ty będziesz miał jeszcze czas na zgłoszenie się do biegu „tradycyjną ścieżką”, wniesienie opłaty startowej i udział w zawodach.

Sprawdź, jak możesz rozkręcić swoją zbiórkę:

Zebrane przez Ciebie pieniądze zapewniają wodę i toalety osobom, które potrzebują tego najbardziej! 

Do tej pory wspólnie zebraliśmy już:

Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.