pl
AAA
pl
AAA

#BiegamDobrze z PAHpowrót

Fot. Agnieszka Serwadczak.

Bieganie daje Ci siłę? Podziel się nią z innymi!

BIEGAJ W MARATONACH I ZBIERAJ PIENIĄDZE NA POLSKĄ AKCJĘ HUMANITARNĄ. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! 

Weź udział w 17. Półmaratonie Warszawskim, załóż własną zbiórkę i zachęć znajomych do wspólnego zbierania na dostęp do wody dla potrzebujących. Bieg już 26 marca!

zarejestruj się na bieg i wybierz PAH

dołącz do grupy biegaczy charytatywnych PAH na Facebooku

Biegnąc w Maratonie Warszawskim otrzymujesz:

  • pakiet startowy biegu,
  • pakiet biegacza PAH, który pozwoli Ci wyróżnić się spośród biegaczy,
  • wyjątkowy numer startowy akcji #BiegamDobrze z logo PAH.

Chcę pobiec – jak to zrobić?

KROK 1: ZAREJESTRUJ SIĘ! > wybierz ścieżkę charytatywną i Polską Akcję Humanitarną. Podczas rejestracji założysz profil swojej zbiórki, za którego pośrednictwem Twoi znajomi, rodzina, sąsiedzi czy inni biegacze będą mogli wpłacać środki i wspierać Twój udział w półmaratonie.

KROK 2: Powiedz wszystkim, że bierzesz udział w akcji #BiegamDobrze. Porozmawiaj, wyślij e-mail, wrzuć post na FB i zachęć do wpłaty pieniędzy na Twój cel. Możesz, też postawić przed sobą wyzwanie, które podejmiesz, jeżeli licznik Twojej zbiórki przekroczy określoną przez Ciebie kwotę. Wprowadź do swojej akcji element zabawy i wciągnij w nią znajomych.

KROK 3: Kiedy licznik na Twojej stronie przekroczy 400 zł, środki zasilą konto Polskiej Akcji Humanitarnej, a Ty otrzymasz od nas numer startowy. Na zebranie środków i zagwarantowanie sobie startu masz czas do 28 lutego 2023 r. Jeśli zbierzesz minimalną kwotę, swoją zbiórkę możesz prowadzić dalej – aż do 5 kwietnia. A my dołożymy starań, abyś od startu do mety czuł, że Twój bieg to znacznie więcej niż tylko udział w zawodach.

Jeśli do wyznaczonego terminu nie uzbierasz minimalnej kwoty – zebrane do tej pory środki zostaną przekazane Polskiej Akcji Humanitarnej, a Ty będziesz miał jeszcze czas na zgłoszenie się do biegu „tradycyjną ścieżką”, wniesienie opłaty startowej i udział w zawodach.

Nie wiesz czy dasz radę przebiec dystans 21 km? Nic straconego! Mamy dla Ciebie alternatywę – weź udział w New Balance Bieg na Piątkę! Aby wziąć udział w biegu wystarczy zebrać minimalną kwotę 200 zł do 28 lutego 2023 r. Więcej informacji o tym biegu znajdziesz tutaj. Zarejestruj się już dziś!

Sprawdź, jak możesz rozkręcić swoją zbiórkę:

ZEBRANE PRZEZ CIEBIE PIENIĄDZE ZAPEWNIAJĄ WODĘ I TOALETY OSOBOM, KTÓRE POTRZEBUJĄ TEGO NAJBARDZIEJ! 

W ramach tegorocznego Półmaratonu wspólnie zebraliśmy już:

30,834.16 zł

Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.